Hizmetlerimiz

Web Site Tasarımı

Web site tasarımı ne kadar animasyonlarla süslenmiş, hareketli, şık ve güzel olursa olsun, içeriği zayıf olan bir web sitesi hiç bir zaman beklenen etkiyi yaratamaz. Web Site Tasarım çalışmalarınız da bizim de bakış açımızdan faydalanın. Tüm web siteleri SEO ve Responsive (duyarlı) olarak hazırlanmaktadır.

Hazır Temalı Web Site

Hazır Temalı Web site tasarımı tercih etmeniz durumunda, en büyük avantajı profesyonel web sitenizi 24 saat içinde size teslim ediliyor olmasıdır. Özel yazılımlarda olduğu gibi web sitenizin bitmesini aylarca beklemek zorunda kalmayacaksınız. Web sitenize bir servet harcamak zorunda kalmayacaksınız.

Web Yazılım Geliştirme

Özel Yazılımlı web projelerimizin tümü kuruma özel dizayn ediyoruz. Hiçbir şekilde kopya ve hazır temalı web site kullanmıyoruz. % 100 kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi sizin bizden istemiş olduğunuz projeyi yansıtmaktadır. Unutmayın ki web siteniz sizin sanal yüzünüz olacaktır.

Kurumsal Danışmanlık

Ağ çözümleri, Web site veya sosyal medya hesaplarınızı sizin adınıza takibini sağlarız ve uzun süreli bir planlama yaparız. Sosyal medya çalışması çok detaylı ve birçok konuyu içerisinde barındıran bir hizmettir. Network sistemler donanım, yazılım ve destek alanlarında ekonomik çözümler üretiyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik,hem kobiler hem de daha büyük organizasyonel kurumların olmaz ise olmazıdır. Kurumsal Kimlik, tanıtımda, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır.

Logo Tasarımı

Her çeşit baskı ve kesim teknigi ile sorunsuz kullanılabilir olmalı, çok küçük ölçülerde ayrıntılar kaybolmamalı, çok büyük ölçülerde dagınık görünmemelidir. Her türlü ölçüde ve yüzeyde okunabilir olmalıdır.Özgün olmalidir. Baska firma ya da ürünlere ait logolar ile karisikliga sebep vermemeli, hatta çagristirmamalidir.

Kurumsal E-Posta

Outlook (ve diğer istemciler), ister webmail, ister cep telefonunuz üzerinden e-postalarınıza her yerden ulaşma imkanı.E-postalarınız ofisteki bilgisayarınızda kaldı diye düşünmeyin. Size verilen tüm mailler (kurumsal) Premium seviye inbox garantili maildir.

Kurumsal Network Hizmetleri

Kobi ve kurumların Network alanında Network altyapısının planlanması ve oluşturulması, güvenlik analizi, güvenlik sistem ve cihazlarının Kurulumu, uzak lokasyonlar arasında ağ bağlantılarının kurulması, yedekli network altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermekteyiz.

Google ve Facebook Reklamları

Son yılların en fazla yükseliş gösteren web siteleri, sosyal medya siteleri oldu. İnternet üzerinden reklam veren kurumlar bu yükselişe duyarsız kalmadı. İnternet reklamları denilince ilk aklımıza Google Adwords ve Adsense içerik reklamları, Facebook reklamları akla gelmektedir.

Beklenti ve ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın, size en uygun çözümü birlikte üretelim.

Teklif isteyin veya Arayın, profesyonel hizmet sunan bir ekiple çalışmanın keyfini yaşayın.